.

.

New
1/2 x 3/4 Шестоаголна Машина Болт А307 Одделение Челик Цинк Челик, Груб Конец, Целосно Навој, 1/2-13 x 3/4

1/2 x 3/4 Шестоаголна Машина Болт А307 Одделение Челик Цинк Челик, Груб Конец, Целосно Навој, 1/2-13 x 3/4

DEN 783.84

Тековен
Во продавницата

Дијаметар-Теми По Инч : 1/2-13 Должина : 3/4 инчи. А307 е спецификација за завртки од јаглероден челик, столпчиња и прачка со навој со цврстина на истегнување од 60. Стандардна Шестоаголна Глава. Дијаметар-Теми По Инч : 1/2-13. Должина : 3/4 инчи. А307 е спецификација за завртки од јаглероден челик, столпчиња и прачка со навој со цврстина на истегнување од 60. Стандардна Шестоаголна Глава. Шестоаголни завртки се завртки со шестоаголна глава на едниот крај, без лице за миење на површината на лежиштето и вратило со навој на другиот крај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди