.

.

New
Азеда Бадминтон Рекет Компас Клучеви

Азеда Бадминтон Рекет Компас Клучеви

DEN 113.44

Тековен
Во продавницата

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и на отворено. Лесен и џебен дизајн. Се одликува со уникатен дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас. Безбедна пластична карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и на отворено. Лесен и џебен дизајн. Се одликува со уникатен дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Овој практичен клуч за компас е отпечатен на задната страна со еден од нашите прекрасни дизајни и прави одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и секако, за луѓето кои секогаш се губат. Практично и забавно, секоја лесна пластична приврзок за клучеви има безбедна карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Големина : Ширина : 30мм висина : 68ммдептина : 10мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди