.

.

New
ПЛАНИНСКИ МАЖИ Додатоци За Возила Автомобил Внатрешни Работи Контролна Табла Од Јаглеродни Влакна Декоративна Налепница Декор Рамка Калапи Црна Одговара За Сузу?

ПЛАНИНСКИ МАЖИ Додатоци За Возила Автомобил Внатрешни Работи Контролна Табла Од Јаглеродни Влакна Декоративна Налепница

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Висококвалитетни Материјали, Многу Погодни за Вашиот Автомобил Лесно За Инсталирање, Ако Имате Силна Практична Способност, Можете Сами Да ја Инсталирате. Можете Исто Така Да Побарате Од Професионалци Да Помогнат Во Инсталирањето. 1) јаглеродни Влакна Изгледаат облик на боја, природно и удобно. 2) сите димензии се мерат рачно, може да има мали отстапувања. 3) Лесна инсталација. 4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. Висококвалитетни Материјали, Многу Погодни за Вашиот Автомобил. Лесно За Инсталирање, Ако Имате Силна Практична Способност, Можете Сами Да ја Инсталирате. Можете Исто Така Да Побарате Од Професионалци Да Помогнат Во Инсталирањето. 1) јаглеродни Влакна Изгледаат облик на боја, природно и удобно. 2) сите димензии се мерат рачно, може да има мали отстапувања. 3) Лесна инсталација. 4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. Кога Купувате, Оставете Порака За Да Ја Наведете Годината И Моделот На Автомобилот За Да Ги Олесните Побрзите И Попрецизни Производи Што Одговараат.Ако Ви Требаат Повеќе Навлаки За Автомобилски Седишта Од Различни Модели, Ве Молиме Пишете Ни. Ние Ќе Ви Служиме Со Цело Срце.Боја : Уцена : Јаглеродни Влакна : прибл. Вклучена Ставка од 13,8 x 13,3 см(5,4 x 5,2 инчи) (Lx W) : 2 x Контролна Табла Декоративни Рамкикомпатибилни со : одговара За Сузуки Џимни 2019 20201) сите димензии се мерат рачно, може да има мали отстапувања.2) Бојата може малку да варира поради поставувањето на бојата на секој поединечен монитор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди