.

.

New
Skyflame 24-инчен камини за лов на камин со двојна палка за горилник и комплет за поврзување за природен гас, 304 не'рѓосувачки челик

Skyflame 24-инчен камини за лов на камин со двојна палка за горилник и комплет за поврзување за природен гас,

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Вклучува решетка од не'рѓосувачки челик, горилник со двојна пламен од не'рѓосувачки челик, фитинзи од 12 инчи, фитинзи за поврзување, прицврстувач на амортизерот Ова е единица за впуштање во стил на светло. Комплет за конектор за флексибилни флексибилни флексибилни гасни линии од 12 инчи за камин NG. Решетката од не'рѓосувачки челик има 6 челични шипки, издржливи и ги задржува логовите од тркалање. Одговара на сите камини со минимални димензии од 32 "предна ширина; 15" длабочина и 24 "ширина на задната страна. Основен дизајн на горилникот на двојни цевки за употреба под решетки; производи променлива пламен со компактен систем на ембер. Потреба, нуди врвен квалитет, издржливост и дизајн. 24 ”камин решетка е конструирана од тежок мерач, проширен метал кој е заварен до вкрстените шипки за јачина и издржливост. Овој систем на горилник е дизајниран за употреба со природен гас и може да произведе до 72.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди