.

.

New
Barex Italiana JOC Cure Sumaithing Shampoo, 10 ml./0.33 fl.oz.

Barex Italiana JOC Cure Sumaithing Shampoo, 10 ml./0.33 fl.oz.

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Ултра деликатен чистач што ги смирува и ги олеснува непријатните сензации на чувствителниот скалп благодарение на природниот комплекс на билки Остава коса мека и меки. Календулата, која е богата со флавоноиди, обезбедува моментално олеснување на кожата и ја смирува иритација. Marshmallow има релаксирачки ефект, омекнувајќи го скалпот и му дава еластичност. Имрттел ја смирува и ја измазнува кожата за чувство на свежина и велнес. Ултра деликатен чистач што ги смирува и ги олеснува непријатните сензации на чувствителниот скалп благодарение на природниот комплекс на билки. Остава коса мека и меки. Календулата, која е богата со флавоноиди, обезбедува моментално олеснување на кожата и ја смирува иритација. Marshmallow има релаксирачки ефект, омекнувајќи го скалпот и му дава еластичност. Имрттел ја смирува и ја измазнува кожата за чувство на свежина и велнес. Barex Italiana JOC Cure Sumaithing Shampoo, 10 ml. Suter Shampoo со Barex Italiana Joc Cure е најдобриот избор за оние со чувствителен скалп. Идеално е за секојдневна употреба, грижа за здравјето на вашата коса. Шампонот содржи природни хербални состојки : календула, која има антиинфламаторно дејство и е заситен со флавоноиди, бел слез, кој го омекнува и тонира скалпот и бесмртната, што дава хидратација и свежина на скалпот. Овој смирувачки шампон ја остава косата мека, свиленкаста и податлива. Совршен резултат на редовно користење на италијанскиот joc Cure Suter Shampoo е луксузна глава на густа, сјајна коса. Како да користите : Нанесете шампон на влажна коса и скалп со лесни движења за масажа додека не се формираат пена, оставете неколку минути, а потоа исплакнете со вода.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди