.

.

New
X-Gree M3 M3 MALE MALE TONGE THENT ISTOLINE BRASS STAYFOFT HEXAGONAL SPARER 10 + 6mM долги 10 парчиња (M3 Macho A Rosca Hembra Aislante Latón Saptorador Espaciador Hexagonal 10 + 6mm 10pcs largo

X-Gree M3 M3 MALE MALE TONGE THENT ISTOLINE BRASS STAYFOFT HEXAGONAL SPARER 10 + 6mM долги 10 парчиња (M3 Macho

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Име на производот : шестоаголен растојание за исклучување; Материјал : месинг; Тежина : 14g Содржина на пакет : 10 парчиња X шестоаголен растојание за исклучување; Големина на низата : М3 машко до женско; Вклучена батерија : Бр. Должина на телото : 10мм/0,4 "; Должина на машка нишка : 6мм/0,24". Ширина низ становите : 5мм / 0,2 "; Вкупна должина : 16мм / 0,63" (Ancho A Traves de Los Planos : 5 mm / 0,2 ''; вкупно : 16 mm / 0,63 '. ) PCB circuit boards and machine boards.Description in Spanish M3 Macho a Rosca Hembra Aislante Latón Separador Espaciador Hexagonal 10 + 6mm 10pcs Largo Nombre del producto : Separador hexagonal de separación; Material : Latón; Peso : 14 g Contenido del paquete : 10pcs x espaciador de separación hexagonal; Тамањо де Роска : M3 Macho A hembra; batería incluida : nolongitud : 10 mm / 0,4 ''; longitud de rosca macho : 6 mm / 0.24 '' Ancho a Traves de los Planos : 5 mm / 0.2 ''; Longitud Total : 16 : 16 ММ / 0,63 '' Пич : 0,5мм; Боја : Тоно де Латон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди