.

.

New
Самсунг Галакси Забелешка 10+, 256GB, Аура Сјај Сребро-Целосно Отклучен

Самсунг Галакси Забелешка 10+, 256GB, Аура Сјај Сребро-Целосно Отклучен

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Брзо полнење, долготрајна интелигентна моќност и супер брзинска обработка на последното што и да фрлите На Белешката 10 плус Најновата Еволуција на пенкалото ви дава моќ на воздушни гестови, далечински бленда и копче за плејлиста и ракопис на текст, сите Во Едно Волшебно стапче. Со целосен сет На Про леќи, супер стабилизација, видео во живо боке. Забелешка 10 е речиси рамка помалку бесконечност дисплеј дава извонредно, филмски квалитет на она што го гледате. Брзо полнење, долготрајна интелигентна моќност и супер брзинска обработка на последното што и да фрлите На Белешката 10 плус. Најновата Еволуција на пенкалото ви дава моќ на воздушни гестови, далечински бленда и копче за плејлиста и ракопис на текст, сите Во Едно Волшебно стапче. Со целосен сет На Про леќи, супер стабилизација, видео во живо боке. Забелешка 10 е речиси рамка помалку бесконечност дисплеј дава извонредно, филмски квалитет на она што го гледате. Samsung Galaxy Забелешка 10+, 256 GB, Аура Сјај Сребро-Целосно Отклучен (Обновен) Целосно Отклучен мобилен телефон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди