.

.

New
Сина Сирена Опашка Заштитна Футрола За Воздушни Ознаки Со Клучни Прстени Додатоци За Капакот На Тракерот

Сина Сирена Опашка Заштитна Футрола За Воздушни Ознаки Со Клучни Прстени Додатоци За Капакот На Тракерот

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

●Материјал} ова е заштитна кутија За Воздушни Ознаки изработена од материјал ТПУ, што може да го заштити вашиот уред За Воздушни Ознаки од надворешно абење и прашинаЗабелешка : Само случајот за продажба, не вклучувајќи го уредот за Воздушни Ознаки. ①Лесен За Употреба Овој заштитен случај доаѓа со приврзок за клучеви, лесно можете да го закачите насекаде, како што се клучеви, ранци, јаки за миленичиња и други скапоцености, што е многу лесно за носење. Quiscional Design®нашата футрола За Air Tag има тесен дизајн за цврсто завиткување на вашиот уред. Не е лесно да се исцеди или лизга од домувањето. Нашата заштитна футрола одговара на големината и изгледа стилски и има кука што може да се затвори за да ја направи Вашата Воздушна Ознака убава и безбедна. Од прилика, случајот За Воздушни Ознаки со прстен за клучеви може лесно да се врзе со вашите personal предмети, како што се клучеви, ранци, компјутерски торби или паричници, домашни миленици итн., за да можете да ги следите вашите предмети во секое време и насекаде за да спречите загуба. ①Услуга оваа симпатична заштитна обвивка За Воздушни Ознаки е достапна во црна и розова боја и е спакувана СО 1 ПАРЧИЊА, 2 ПАРЧИЊА и 4 ПАРЧИЊА. За какви било прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Заштитно Куќиште За Воздушни Ознаки Со Клучни Прстени Додатоци За Капакот На Тракерот За Клучеви,Јаки За Миленичиња,Паричник.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди