.

.

New
PIBM Стилска полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки полици вештачки мермерски заграда во форма на вентилатор Едноставна дневна соба бања лес?

PIBM Стилска полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки полици вештачки мермерски заграда

DEN 4444.96

Тековен
Во продавницата

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки Лесен за инсталирање : Треба да вежбате, силен капацитет за носење. Материјал : Вештачки мермер, метална заграда (чиста текстура, трајна, еколошка). Големина (должина × ширина × висина) : 60x20x20cm, 80x20x20cm, 100x20x20cm, 120x20x20cm (види табела со големина). Карактеристики : мазна површина, отпорна на абење, не е лесна за гребење, заграда во форма на вентилатор, нордиски стил. Име : Shelfstyle : Едноставно и модерен систем : убави линии, уникатен стил, чисти и удобни места што можат да се применуваат : Дневна соба, спална соба, студија, софа агол, бања, балконим за одржување : Избришете со партал и редовно чистење за да избегнете сериозни промени во влажноста. Производот е рачно мерење, што ја покажува грешката со големина од 1-2 см и вистинското сигеалистичко снимање, осветлувањето на пукањето, ефектите на прикажувањето и личните мислења ќе произведат одредена разлика во бојата, ве молиме преовладувате во натура.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди