.

.

New
Nuobesty 2pcs модерна пластична мини ѓубре конзерва со капаче мала канцеларија countertop за отпадоци конзерва за отпадоци за отпадоци за отпадоци за сива и бела канцеларија

Nuobesty 2pcs модерна пластична мини ѓубре конзерва со капаче мала канцеларија countertop за отпадоци

DEN 716.80

Тековен
Во продавницата

Погоден за спална соба, дневна соба, трпезарија, студија, кујна и други места што ги сакате Одлично за складирање на ткива, отпадоци, кора, трошки и други мали ѓубре. Усвојување на премиум пластичен материјал, пријателски за животната средина и рециклирачки, трајно и практично за долгорочна употреба. Дизајнот на капакот ви овозможува да го отворите и затворите лесно и брзо. Можете да го ставите на работната површина, countertop, таблета, кабинет и многу повеќе. Држач за складирање. Држач за складирање. Опис Добар квалитет и ниска цена, перформанси со висока цена, уникатна форма. Мини канти за отпадоци од десктоп ќе им овозможат на луѓето целосно ново чувство. Применливо за спална соба, дневна соба, трпезарија, студија, кујна, итн. Се користи за да поставите мали остатоци или ѓубре или како убав изглед. Едноставен и стилски дизајн, тие исто така можат да се користат како работна површина. Карактеристики- боја : сива и бела.- Материјал : пластика.- Усвојување на премиум пластичен материјал, пријателски за животната средина и рециклирачки, издржлив и практичен за долгорочна употреба.- Дизајнот на капакот ви овозможува да го отворите и затворите лесно и брзо. Пакет, вклучувајќи 2 x мини лименки за ѓубре.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди