.

.

New
Пенгбунгунк тениски плетени здолништа за жени голф атлетска активна облека SKORTS MINI слоевит летен тренинг

Пенгбунгунк тениски плетени здолништа за жени голф атлетска активна облека SKORTS MINI слоевит летен тренинг

DEN 335.84

Тековен
Во продавницата

85% најлон, 15% спандекс [Свилен кул ткаенина] - Тенис Скарт за жени со џебови е направен од 85% најлон, 15% спандекс. Овој голф Skort за жени Атлетик брзо се суши, влага, еластична, дише, не-смалување, не-испарлива, да ви овозможи да го имате најдоброто спортско искуство. [Вграден краток лагер] - Плетиран атлетско здолниште со дизајн со двоен стил со надворешни здолништа и шорцеви интер, обезбедувајќи ја безбедна покриеност. Никогаш не грижете се за вашето мини здолниште што се вози додека тренирате. Нашите активни дното на комбинацијата Skort се движат со вашето тело што обезбедува подвижна удобност и останува ставен за време на вашиот натпревар. [Skorts Skirds за жени со џебови] - Оваа Active Wear за голф е Active Wear е прекрасен добро изработен здолниште и шорцеви. Шорцевите под него се удобни и имаат еден џеб кој е практичен и удобен. Еден за складирање на вашите најважни работи како телефони, картички, клучеви, итн или држете тениски топки за голф. [Двоен слој и плетенка дизајн] - Двоен слој и плетенка со високи половини, нозете изгледаат потенок и подолг, додека ласкава фигура. Тениските здолништа на Пенгбунгук со изглед што тече ве прават да изгледате поактивно и самоуверено за време на тренингот. [Разноврсно трендовски здолниште] - Совршен за тенис, голф, навивачки, скејт, одбојка, атлетика, танц, патување, забава, костум за Ноќта на вештерките, божиќни облеки. Сомалување со џемпери или џемпери, тоа ќе биде слатка и слатка предвремена облека /училишно здолниште .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди