.

.

New
Кеј Ди Дизајнс Основи за кујни Taupe Pocket Mitt, 8 x 8,5, разни

Кеј Ди Дизајнс Основи за кујни Taupe Pocket Mitt, 8 x 8,5, разни

DEN 110.56

Тековен
Во продавницата

Памук Издржлива, двојна јамка Тери крпа за дополнителна отпорност на топлина. Лесно се лизга и исклучува. Нуди заштита на топлина на 200 степени Фаренхајт. Издржлива, двојна јамка Тери крпа за дополнителна отпорност на топлина. Лесно се лизга и исклучува. Нуди заштита на топлина на 200 степени Фаренхајт. Овој модерно функционален текстил во кујната ќе стане ваш главен дел за заштита на вашите раце од топли садови и тави. Крајната во алатката, овој џеб мит е основите што ви се потребни со надградби што ги сакате! Брзо сушење на тери крпа со голем џеб за лесно вклучување и исклучување. Ве молиме, не користете како Trivet, нуди заштита на топлина на 200 степени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди