.

.

New
Manuter MSS-1 Прирачник за прицврстувачи на Shrinker, капацитет од 16 мерачи

Manuter MSS-1 Прирачник за прицврстувачи на Shrinker, капацитет од 16 мерачи

DEN 126.24

Тековен
Во продавницата

Операција без раце : Контрола на педалот за нозе се одликува со гума не-лизгачка подлога Погодно складирање : Машината има сад за складирање за дополнителни вилици на советите за прсти. Години на употреба : Подобрена структура на рамката. Мобилна база : Тркалата на рамката го олеснуваат преместувањето на машината околу продавницата. Додадена стабилност : штандот е изработен од метал со тешки мерачи. Кариерот за џет -смалувач лесно формира сложени кривини во лим за реставрација на телото на автомобилот, мотоциклот и авионите. Брзата и лесна операција на педалот за нозе ги ослободува рацете на корисникот за да манипулира со панелот за максимална контрола и точност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди