.

.

New
Белиот рутер парчиња 2102 битка за монистра со лежиштето на топката

Белиот рутер парчиња 2102 битка за монистра со лежиштето на топката

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа на високи вртежи во минута. Индустриски квалитет. Компанијата Whiteside Machine е во деловна активност на рутерот повеќе од 30 години, обезбедувајќи им на клиентот квалитетни производи, а во исто време се обидува да постигне целосно задоволство на клиентите. Неколку списанија за обработка на дрво го тестираа Вајтсајд наспроти конкуренцијата и го избраа Вајтсајд како победник за најдобри рутер -битови достапни на пазарот. Компанијата Whiteside Machine е основана во 1970 година како машинска продавница за општа намена во подрумот на Бил, заедно со цврста контрола на квалитетот, витални повратни информации од клиентите и широко тестирање на терен. Компанија за машини за белци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди