.

.

New
Козметички торбички за козметичка торба WZMPA, козметичка торба за масажа, подарок, вие сте похрабри попаметни отколку што мислите

Козметички торбички за козметичка торба WZMPA, козметичка торба за масажа, подарок, вие сте похрабри попаметни отколку

DEN 332.80

Тековен
Во продавницата

【Материјал : : Производите се изработени од висококвалитетно цврсто памучно платно во тешка категорија Има добра отпорност на абење, водоотпорен дизајн и фино изработка. 【Мерење】 : 23cm (9. Совршена големина за доволно мали за да ги собере повеќето чанти, но сепак доволно пространи за да ги задржите сите ваши потреби (слушалки, мобилен телефон, очила за сонце и клучеви, итн. 【Исклучително 3Д печатење】 : Ние сме специјалисти во областа на печатење на сублимација што ги спојува сликите/ Текст на производи што значи дека нема бледнее или пукнатини. Машинско миење не е препорачано. Мекото и нежно миење на рацете/избришувањето на сунѓер е најдобро. Подготвено со црна водоотпорна обвивка. Трајниот метален патент ќе ги задржи сите ваши потреби безбедно во место. 【Транспортот и услугите】 : Оваа торба убаво ќе дојде кај вас претставено во торбата за мрзнување. Вашето задоволство е наша најголема поддршка и мотивација. Ако сакате да ги чувате вашите производи за шминка или производи за нега на кожата, тогаш оваа торба е за вас. Може да има доволно производи за шминка и алатки за шминка. Може да ставите пасоши, Кабли за полнење, тоалети, производи за нега на кожата, слушалки и други лични предмети за деловни патувања или патувања во оваа мала торба за складирање. Може да ги чува вашите рачни алатки, канцелариски материјал, четки, мерки за ленти и други дневни суровини и училишни материјали. Како козметичка кеса. Како торба за тоалети за патувања. Како дневна торба за складирање. Добредојдовте во WZMPA, креативна и топла продавница. Еве, можете да најдете lубовен и погоден подарок за вашето семејство и пријатели, колеги, наставници, дипломирани студенти на кој било фестивал. Секоја од нашите торби има различна инспирација и уникатен стил, што е многу погодно за вас со добар вкус. Ова е значаен подарок. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди