.

.

New
Конектори за клип на калем Ерин Конрен 2 , јасни

Конектори за клип на калем Ерин Конрен 2 , јасни

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Едноставно излупете ја лентата за лепило и закачете се на сè што сакате да го вметнете во вашиот животен планер стилизиран организатор или тетратка Комплет од 12 ви дава десетина можности да се олупи, лепи и прилепува. 2 „висок x 1“ широк, со леплива површина од 5 ”. Едноставно излупете ја лентата за лепило и закачете се на сè што сакате да го вметнете во вашиот животен планер стилизиран организатор или тетратка. Комплет од 12 ви дава десетина можности да се олупи, лепи и прилепува. 2 „висок x 1“ широк, со леплива површина од 5 ”. Конекторите за клип на серпентина се едноставен начин за зачувување на покана, специјална фотографија, стилски џебови за складирање! Зачувајте ги вашите спомени и клип за да ги задржите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди