.

.

New
Уеу Женски Удобни Јога Јога Капри Панталони Лабава Тренингот Панталони Широк Нога Дневна Панталони Со Џебови

Уеу Женски Удобни Јога Јога Капри Панталони Лабава Тренингот Панталони Широк Нога Дневна Панталони Со Џебови

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

90% Полиестер и 10% Спандекс Затворање на врвка. Машинско Перење. Големина : С (Половината : 26-27" Должина : 29,13"); М (Половината : 29-30" Должина : 29,53"); Л (Половината : 31-32" Должина : 29,92"); XL (Половината : 33-34" Должина : 30,31"); XXL (Половината : 35-36" Должина : 30,71"); 3 XL(Половината : 37-38" Должина : 31.10"); 4xl(Половината : 40-41" Должина : 31.50"), Моделот Носи Мала Големина, Висината Е 5'8", Половината 24.8" и Колковите 35. Удобен и Мек Материјал : пријателска За Кожата и мека ткаенина нуди мазни перформанси со ниско триење.растегливи и дишечки секојдневни спортски панталони за жени, кои не гледаат преку материјал со еластичен појас што одговара на повеќето фигури. Карактеристики : Лабаво фитинг, цврст, еластичен струк, лесен, длабоки странични џебови, висок струк, Исечен, должина на капри, женски капри јога панталони, удобни дневни панталони, панталони за плажа, спортски панталони за жени. ПОВОД : Совршен За лежење, џогирање, одење, трчање, јога, вежбање или низ куќата. Овие секојдневни диви панталони ќе бидат омилени во вашата дневна облека, женски пот панталони убаво удобно за јуниори, тинејџерски девојки, дами. НЕГА НА ОБЛЕКА : СПОРТСКИ ПАНТАЛОНИ СО ЏЕБОВИ ЗА ЖЕНИ, ладно миење во машина со слични бои, не мешајте. Оваа нова верзија тренингот пот панталони е доволно мек и удобен за да ве релаксира во текот на целиот ден или спортско време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди