.

.

New
USB C Car Charger 115W, Kenree 3 Ports USB C USB Coar Charger PD 65W 45W QC 20W брз полнач за автомобили за iPhone 12/13/14 Pro Max XR 7 8, Samsung Galaxy S21 S22 Ultra Note

USB C Car Charger 115W, Kenree 3 Ports USB C USB Coar Charger PD 65W 45W QC 20W брз полнач за автомобили за iPhone

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Ефикасно брзо полнење : Kenree 115 W USB C CAR CALGER Поддржува PD 65 W (MAX) Супер брзо полнење 4,0 протоколи и QC 30 W (MAX) Влез на висока моќност и влез DC 12 V-24 V. 3 пристаништа USB полнач за автомобили, доволно за да се обезбеди брза брзина на 3 телефони одеднаш. Безбеден и сигурен полнач за USB автомобили : Сертифициран ROHS, CE & FCC, ги штити уредите од прегреани и прекумерни струи, преполнување и кратки кола. Полнењето автоматски ќе се запре кога батеријата е полна. Компактен дизајн USB C CAR CARGER : Едноставно носете дополнителен корисен и лесен мини полнач за полнач за полначи на автомобили USB адаптер и можете да го наполните вашиот уред во кое било време, каде било на патот. Мека ЛЕР помага да се лоцираат пристаништата во темница без да се одвлекува вниманието. Широко компатибилност - Преносен USB A & USB C Car Charger одговара за најновите паметни телефони или таблети, како i Phone 12/13/14 Pro Max, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, SE, 11 Pro Max, XR, XS Max, XS , X, 8 Plus, i Pad Pro i Pad Air, i Pad Mini. Samsung Galaxy Note 20 Ultra Plus S22 S21+ S20 S10 5 G S9 S9 S9 Plus S8+ Note 9, Google Nexus 6 P Pixel 5 4 XL 3 XL 2 XL 3 A 4 4 A, LG G8 G7, Sony, Kindle Fire HD 10, итн. Компатибилност и професионална поддршка : компатибилен за Аритни електронски уреди. Полначот за повеќекратни автомобили со повеќе порта работи совршено со 99% од моделите на автомобили. Слободно да контактирате со нашиот тим за какви било проблеми во врска со производот. Задоволно решение за вашиот проблем е ветено со Кенри.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди