.

.

New
UNICORP 1329-M06-F16-440 3/16 Hex Hex-Female Standoff, 4-40 THD x 1 LG, Aluminum Qty-10

UNICORP 1329-M06-F16-440 3/16 Hex Hex-Female Standoff, 4-40 THD x 1 LG, Aluminum Qty-10

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Машко-женско навојување на навој Должина на телото (инч) : 1. Облик : хексадецимален. Обична завршница. Машко-женско навојување на навој. Должина на телото (инч) : 1. Облик : хексадецимален. Обична завршница. Машко-женските навојни навојни навој се инсталираат брзо и лесно. Тие се користат во табли.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди