.

.

New
Адаптер Marg AC/DC за Sony D-EJ109 DEJ109 D-EJ611 DEJ611 Anti-Skip G-Protection Walkman Discman Discman Protable CD плеер за напојување кабел кабел ПС wallиден полнач за дома

Адаптер Marg AC/DC за Sony D-EJ109 DEJ109 D-EJ611 DEJ611 Anti-Skip G-Protection Walkman Discman Discman Protable CD

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Adapter Marg AC / DC за Sony D-EJ109 DEJ109 D-EJ611 DEJ611 Anti-Skip G-Protection Walkman Discman Discman Protable CD плеер за напојување кабел кабел ПС wallиден полнач за домашни мрежи PSU. MARG е специјализиран за производство на високо квалитетно и економично напојување со електрична енергија за лаптоп, таблети, телефони и други електрични уреди. Производите се овластени со UL, CE, FCC итн. Безбедносни карактеристики : · преку струја заштита, преку заштита на напон, · над заштита на температурата, заштита од краток спој. Спецификации на производот : Тип на приклучок : us prong · Влезен напон : AC 100-240 VAC ширум светот · Опсег на влезна фреквенција : 50-60 Hz Предупредувања : · Не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување / кабел за напојување · Ве молиме оставете деца, деца Далеку од извор на енергија со висок напон · Ве молиме користете го под упатства за професионален електричар · Секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди