.

.

New
Наклон колекции роденденски круг керамички штанд за торта, 10,7 дијаметар, парче од мене

Наклон колекции роденденски круг керамички штанд за торта, 10,7 дијаметар, парче од мене

DEN 524.80

Тековен
Во продавницата

Керамички штанд за торта : Торта за торта во стил на пиедестал изработен од траен керамика; Одлично за кекси, колачи и други слатки третмани Мерки високи 10,7 инчи во дијаметар x 4-инчи. Дизајн на парче од мене : розова роденденска торта со прскалки; Само миење на рацете. Побарајте дополнителни подароци за роденден, забава и забавни материјали, вклучително и координирање на обликувани салфетки, тампони и стаклени производи од коси колекции. Никогаш не пропуштајте можност да славиме со коси колекции од креативни брендови, каде што сме посветени на поврзување на пријатели и семејства со создавање на подарок за барва и додатоци за да додадете допир на стил и искра на забавите и секој ден прилики. Керамички штанд за торта : Торта за торта во стил на пиедестал изработен од траен керамика; Одлично за кекси, колачи и други слатки третмани. Мерки високи 10,7 инчи во дијаметар x 4-инчи. Дизајн на парче од мене : розова роденденска торта со прскалки; Само миење на рацете. Побарајте дополнителни подароци за роденден, забава и забавни материјали, вклучително и координирање на обликувани салфетки, тампони и стаклени производи од коси колекции. Никогаш не пропуштајте можност да славиме со коси колекции од креативни брендови, каде што сме посветени на поврзување на пријатели и семејства со создавање на подарок за барва и додатоци за да додадете допир на стил и искра на забавите и секој ден прилики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди