.

.

New
Идеологија женски скер

Идеологија женски скер

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

100% полиестер Затворање на патент. Стилски на улиците и удобно на терените, ова симпатично ниво на здолниште од идеологија има воздушни перфорации кои формираат шик шема на четиринасочна ткаенина за истегнување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди