.

.

New
1секс Лист Цвет Парчиња Дијамант Невестинска Коса Клип Кристал Бисер Свадба Клип За Коса Лист Цвет Свадба Фиба Невеста Кристална Коса Клипови Барет Свадба Невести?

1секс Лист Цвет Парчиња Дијамант Невестинска Коса Клип Кристал Бисер Свадба Клип За Коса Лист Цвет Свадба Фиба Невеста

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

* Пакетот вклучува : ќе добиете 3 невестински шноли во едно пакување за лесна замена во секое време и ќе уживате во долгорочна услуга; Исто Така, можете да ја декорирате вашата убава коса со нив, и можете да ги споделите со други пријатели за да покажете дека се грижите за нив * Убава : елегантната фиба за невеста во целина претставува еден вид паметно чувство, правејќи да изгледате поблагородно, елегантно и поинакво, а сложениот аранжман на рајнестер формира форма на цвет, правејќи ја фиба да изгледа поделикатна; тие можат да ви дадат воздух на елеганција, да ве направат во центарот на вниманието во толпата, шармантна. * Сигурен материјал : оваа фенси свадбена фиба главно легура, убава и елегантна декорација, може да ви донесе добро визуелно уживање, а не лесна за искривување, фрактура, избледување, долг работен век; материјалот од легура е цврст и сигурен, а изгледот има полиран дизајн, што нема да ви предизвика непријатност. * Соодветна големина : кристален клип за коса околу 13х 3см, елегантен и нежен клип за коса, околу 40гр тежина; Тесните и дарежливи свадбени штипки за коса можат да ја украсат вашата коса, да ве направат попривлечни, да се чувствуваат удобно кога ги носите и нема да ја повредат вашата коса или да ве уморат. Можете да ги носите подолго време. * Разноврсна : како декорација, клиповите за коса од рајнестер може да се користат во многу прилики, како што се свадби, танци, банкети, церемонии за доделување награди, фризерски салони и серија места за облекување, можете да ги користите за украсување на вашата коса, може да ја подобри вашата аура, да ја подобри вашата личност, а сјајните клипови за коса ќе ја истакнат бојата на вашата коса. Ова е цвет како невестински носорог клип за коса, клип за коса нежен, дарежлив, невообичаен.
Шнолите се погодни за многу прилики, вклучувајќи банкети, свадби, забави на пријатели, патувања, семејни собири, секојдневно носење итн.
Клиповите се достапни во неколку бои, вклучувајќи злато, сребро, виолетова, розова, сина, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди