.

.

New
Selfie Stick, Professional Selfie Stick Tripod, 40-инчен продолжен селфи стап со безжичен далечински управувач и статив за iPhone 14 13 12 11 Pro XS Max XR X 8 7 6 Plus, Android Samsung Smartphone

Selfie Stick, Professional Selfie Stick Tripod, 40-инчен продолжен селфи стап со безжичен далечински управувач и статив

DEN 303.84

Тековен
Во продавницата

【Селфи стап статив со безжичен далечински управувач со селфи статив од 40in со надграден безжичен далечински управувач кој може слободно да се претвори во селфи стап и режим на статив што ви овозможува да направите селфи или можете да го одделите далечинскиот управувач за да фотографирате во групите за време на забавите, дипломирањето , свадба и патувања Поддржано е и снимање на видео. 【Надграден безжичен далечински управувач и не-лизгање FPPD подлога и алуминиумска легура】-Надграден бленда за безжичен далечински управувач, брза брзина на поврзување и ниска цена Нозе на статив за да ги задржиме на место. Оттука, да ви даде постабилен статив за да снимате видео. 【Прилагодлив агол и преносен држач за телефони】 7Секции Телескопски стап, должина на проширување од 7,9 инчи до 40 инчи за да можете да ја изберете вашата посакувана должина. 【Мини свиткана големина и мала тежина】 7,9 инчи должина на преклопување што не зафаќа премногу простор, со што ви дава повеќе простори кога патувате. Stong Aluminum Aoly Metaril, само 7oz тежина, Konpcoiu Selfie Stick е најдобриот избор за да снимите прекрасни спомени што сакате да ги чувате. 【Квалитет за квалитет на живот】 Удобна рачка за материјали за ABS и алуминиумска легура на селфи стапиот статив пакуван, не само светлина, туку и отпорна на корозија и силна. Konpcoiu доделува 30 дена без пари, 18 месеци гаранција на продавачот и поддршка за доживотно време посветена на осигурување на вашето долгорочно уживање. Ако сакате да го фатите најдобриот момент од животот со вашите семејства, пријатели, Конпкоиу безжичен селфи стап е ваш избор на Б-ЕСТ, висок квалитет, висок чувствителен далечински управувач, дозволете ви да го снимате секој момент кога сакате лесно да се потпрете. Залепете, клип на вашиот мобилен телефон, притиснете го копчето, направете го вашиот фотограф толку лесно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди