.

.

New
Konpon 10x8ft Заднината на в Valentубените за фотографија рустикално дрво роза hoseубов срце позадина за годишнината од свадбата Романтична loveубовна забава, банер фото штанд

Konpon 10x8ft Заднината на в Valentубените за фотографија рустикално дрво роза hoseубов срце позадина за годишнината

DEN 560.00

Тековен
Во продавницата

【Пакет】 : 1 парчиња 10x8ft (ширина од 300 сантиметри x 250cm висина) Заднината на Денот на вineубените Станда, џеб или клипови не се вклучени. 【Материјал】 : уметничка ткаенина (тенок винил), мека, шарена, лесна, не рефлексивна, лесна за носење, верност во боја и уметнички ефект. Овој материјал е многу погоден за фотографија, фотографија, видео и декорација. 【Користете】 Одлично е за забавата за Денот на вineубените, фотографиите на Денот на вineубените, Детските фото -фото -фото, lубовниците/двојните фотографии, свадбените портрети, пукањата за девојчиња, видеото за годишнина, настаните итн. Цена, висококвалитетни производи, брза испорака, квалитетна услуга по продажбата. 【Топли совети】 : закачете ја позадината или завиткајте ја на цевка за да ги намалите набори; Пеглање на грбот со најниска температура, ве молиме, не пеглајте во предниот дел на позадината или оставете ја позадината да ја допре водата, затоа што тоа ќе ја уништи позадината. 【Пакет】 : 1 парчиња 10x8ft (ширина од 300 сантиметри x 250cm висина) Заднината на Денот на вineубените. Станда, џеб или клипови не се вклучени. 【Материјал】 : уметничка ткаенина (тенок винил), мека, шарена, лесна, не рефлексивна, лесна за носење, верност во боја и уметнички ефект. Овој материјал е многу погоден за фотографија, фотографија, видео и декорација. 【Користете】 Одлично е за забавата за Денот на вineубените, фотографиите на Денот на вineубените, Детските фото -фото -фото, lубовниците/двојните фотографии, свадбените портрети, пукањата за девојчиња, видеото за годишнина, настаните итн. Цена, висококвалитетни производи, брза испорака, квалитетна услуга по продажбата. 【Топли совети】 : закачете ја позадината или завиткајте ја на цевка за да ги намалите набори; Пеглање на грбот со најниска температура, ве молиме, не пеглајте во предниот дел на позадината или оставете ја позадината да ја допре водата, затоа што тоа ќе ја уништи позадината. Опис на производот ★ За материјалот : уметничка ткаенина ◇ 1. Хеап, тенка и лесна, богати обрасци, реални, работи најдобро за снимања во студиото.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди