.

.

New
Лажица за десерт од не'рѓосувачки челик, мини лажици за кафе, мини лажичка за лабав чај, мирудии, освежувања, млеко во прав и многу повеќе

Лажица за десерт од не'рѓосувачки челик, мини лажици за кафе, мини лажичка за лабав чај, мирудии, освежувања, млеко

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Материјал : Лажицата за десерт е изработена од не'рѓосувачки челик, висока цврстина, компактна, флексибилна и издржлива Одличен дизајн : Овие мини лажици имаат дизајн на рачката на главата, голема површина за контакт, удобно ракување. Лесно за чување : Овие мини и симпатични мерки за мерење се направени со тркалезна форма, погодни за зачини, сол -визби, сол натопи и чинии за шеќер. Беспречниот дизајн избегнува да се заглави прав, лесен за чистење. Примена : Погодно за секојдневниот живот, може да се користи во кафе, сол, чај, мирудии, закуски и многу повеќе. Одличен подарок : 4 парчиња лажици за дегустација тежи само 0,8 унци, лесни и преносни. Тоа е добар начин да се покаже loveубов и благодарност до семејството и пријателите со овој функционален, но сепак декоративен подарок. Материјал : Лажицата за десерт е изработена од не'рѓосувачки челик, висока цврстина, компактна, флексибилна и издржлива. Одличен дизајн : Овие мини лажици имаат дизајн на рачката на главата, голема површина за контакт, удобно ракување. Лесно за чување : Овие мини и симпатични мерки за мерење се направени со тркалезна форма, погодни за зачини, сол -визби, сол натопи и чинии за шеќер. Беспречниот дизајн избегнува да се заглави прав, лесен за чистење. Примена : Погодно за секојдневниот живот, може да се користи во кафе, сол, чај, мирудии, закуски и многу повеќе. Одличен подарок : 4 парчиња лажици за дегустација тежи само 0,8 унци, лесни и преносни. Тоа е добар начин да се покаже loveубов и благодарност до семејството и пријателите со овој функционален, но сепак декоративен подарок. Пакет вклучувајќи : 4x Мали лажици Карактеристики : Големина : 4,3 x 1,5 инчи Тежина : 0,8 мл Боја : Сребрена. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Опис : издржлив и еднократно. Тие се мали и убави. Мини лажица сол не е 'рѓа, огледало поли и изгледа елегантно. Лесно за чистење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди