.

.

New
CJDMD 3 нивоа за складирање кујна кујна преклопена количка за рак на ракчиња од зеленчук

CJDMD 3 нивоа за складирање кујна кујна преклопена количка за рак на ракчиња од зеленчук

DEN 1334.40

Тековен
Во продавницата

Практичната решетка за складирање е изработено од метална рамка Направено од текстурирана површина, лесна за чистење и отпорна на гребење. Можете лесно да го соберете откако ќе го примите, лесен за инсталирање. Разновидна, секоја корпа може да се одржи за лесно складирање и пребарување на предмети. Дното на секоја корпа е интегрално формирана шема. Практичната решетка за складирање е изработено од метална рамка. Направено од текстурирана површина, лесна за чистење и отпорна на гребење. Можете лесно да го соберете откако ќе го примите, лесен за инсталирање. Разновидна, секоја корпа може да се одржи за лесно складирање и пребарување на предмети. Дното на секоја корпа е интегрално формирана шема. Практичната решетка за складирање е изработено од метална рамка. Изработена текстурирана површина, лесна за чистење и отпорна на гребење. Можете лесно да ја соберете откако ќе ја примите, лесен за инсталирање. The bottom of each basket is an integrally formed pattern.Layers : 2 layers,3 layers.Material : metal.Package Contents : 1 Piece Storage Rack.Notes : Due to the light and screen setting difference, Бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди