.

.

New
Ве молиме, пријавете се со рецепционер, знак за биро или знак за пред бирото

Ве молиме, пријавете се со рецепционер, знак за биро или знак за пред бирото

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

☆ Забавен новости за биро за знаци за подароци, пријатели, семејни колеги, шефови, менаџери и многу повеќе ☆ Доаѓа со цврста обоена рамка за алумиум. ☆ Премиум сублимирана пластика. ☆ 2 x 8 "биро плоча. ☆ Цврсто изработена и дизајнирана со грижа. Плочата е безбедно фиксирана во сопственикот за да го спречи да се лизне. со цврста обоена рамка за алумиум. ​​☆ Премиум сублимирана пластика. ☆ 2 x 8 "биро плоча. ☆ Цврсто изработено и дизајнирано со грижа. Плочата е безбедно фиксирана во држачот за да се спречи да се лизга надвор. Знаци на бирото за канцелариски биро за дизајнер на By Lita „Ве молиме, проверете со рецепционер“. Прекрасно дизајниран знак за биро за вашата канцеларија, пред бирото, приемот или бројачот. Дозволете им на клиентите и клиентите да знаат да се пријават на предната биро со Recepitionist. Обезбедете јасна комуникација со овој убаво дизајниран знак за канцелариски декор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди