.

.

New
Sports Sports Sports Sports Sports Mesh патики Атлетски пат трчајќи џогирање чевли за одење

Sports Sports Sports Sports Sports Mesh патики Атлетски пат трчајќи џогирање чевли за одење

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Увезени Мерки на платформата приближно 0,50 ". Вампи материјал : синтетички, ткаенина од крцкање на летање, дише. За одење, трчање на патот. Меш Вамп нуди поддршка што се движи во сите правци, рамнотежа и стабилна. Модните шарени патики погодни за плакање, трчање, слободно време, џогирање, возење автомобил. Платформата мери приближно 0,50 ". Вампи материјал : Синтетички, ткаенина за ткаење на летање, дише. Гумен ѓон, мек, лесен, нелип, отпорност на абење, многу удобно. Чевли за дишење на мрежа, лесни, многу удобни чевли. Дизајн на амортизирање на стапалата, совршен за одење, трчање на патот. Mesh Vamp нуди поддршка што се движи во сите насоки, рамнотежа и стабилна. Модните шарени патики погодни за валкинг, трчање, слободно време, џогирање, возење автомобил. Здраво, драга! Те молам внимание : Нашите табулатори за големина на чевли за патики се табулатори со кинеска големина, ве молиме забележете .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди