.

.

New
Мазниот памучен памучен монограм на мажограм монограм на Калвин Клајн

Мазниот памучен памучен монограм на мажограм монограм на Калвин Клајн

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

65% памук, 35% полиестер Повлечете го затворањето. Разновиден цврст стајлинг во разновидна низа сезонски бои. Нежните компактен памук мешавина за без напор, дополнителна елегантна удобност. Редовно вклопување : Опуштено низ рацете, удобно вклопување околу телото. Везено лого на монограм за иконски изглед. Поло -јака, затворање на копчињата и кратки ракави. Спортски и модерен, овој потпис Calvin Klein Polo кошула е направена од компактен памук мешавина за мазна рака со дополнително елегантно чувство. Направено со везено лого на Монограм во разновидна низа сезонски бои. Совршено за теренот или специјалните прилики со топло време, овој врвен пуловер е детален со компактно лого на градите, покриена јака од маичка со маичка и вентилатор за напојување за без напор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди