.

.

New
SDFGH Family Dair Chip Pair Pait Постави уста за миење на устата чаша за заби, чаша за заби, керамички послужавник

SDFGH Family Dair Chip Pair Pait Постави уста за миење на устата чаша за заби, чаша за заби, керамички послужавник

DEN 4904.48

Тековен
Во продавницата

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне. Чаша за четкање од типот на рачката, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставно и елегантно, погодно за најразлични стилови на украсување.Мепуларна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Име на производи : тоалети за тоалети : бања, тоалетот за тоалетот : керамика пакет вклучува : тоалетен шарм 1*сет (не вклучително и други демо -предмети) Совети за вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете девијација од 2-3 см. Поради различни монитори, бојата може да варира, ве молиме разберете.4-парчиња двојка за четкање за заби чаша чаша за миење на устата керамички домаќинство чаша за миење садови за стоматолошка чаша.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди