.

.

New
Богатствата НА КАРОЛИНА 8863SN Пеперутка Зелена На Зелен Држач За Леплива Белешка, Диспензерот За Леплива Белешка Самолепливи Влошки За Белешки, Додатоци За Празно Б?

Богатствата НА КАРОЛИНА 8863SN Пеперутка Зелена На Зелен Држач За Леплива Белешка, Диспензерот За Леплива Белешка

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Забележи! Богатствата на каролина држачот за леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од 3 инчни х 3 инчни лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од новата подлога со белешки и лепење на таблата. Држи лепливи белешки од 3 инчи х 3 инчи. држач за леплива белешка, диспензер за белешки за објавување, држачи за рампа за самолепливи белешки, држач за белешки. Совршен Подарок за секој на работа или дома. Подароци за денот на големите Шефови, Подарок За Денот На Секретарот или Чувар на вашето куче. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Пеперутки и Молци подароци, пеперутки И Молци колекционерски предмети, Пеперутки И Молци Леплива Белешка. Забележи! Богатствата на каролина држачот за леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно. Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од 3 инчни х 3 инчни лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од новата подлога со белешки и лепење на таблата. Држи лепливи белешки од 3 инчи х 3 инчи. држач за леплива белешка, диспензер за белешки за објавување, држачи за рампа за самолепливи белешки, држач за белешки. Совршен Подарок за секој на работа или дома. Подароци за денот на големите Шефови, Подарок За Денот На Секретарот или Чувар на вашето куче. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди