.

.

New
Континентал Гатор Хардшел патот велосипед за виткање на гуми за виткање

Континентал Гатор Хардшел патот велосипед за виткање на гуми за виткање

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Вклучува 2 гуми Му дава на секојдневниот возач на патишта дека одредено дополнително нешто и ги натера патниците да работат сигурно. Заштита на Дураскин и Хардшел : Лесна заштита на страничните исти. Прекинувач на поликс : поголема заштита од пункција. Екстремно долг сервисен живот благодарение на соединението за абење оптимизирано. Вклучува 2 гуми. Му дава на секојдневниот возач на патишта дека одредено дополнително нешто и ги натера патниците да работат сигурно. Заштита на Дураскин и Хардшел : Лесна заштита на страничните исти. Прекинувач на поликс : поголема заштита од пункција. Екстремно долг сервисен живот благодарение на соединението за абење оптимизирано. Заштитата на пункција и километражата се јаки страни на заштитата на хард. Поширок прекинувач за поликс, специјалист против пункции под центарот на шарите и рамената предвидува голема сигурност. Трите парчиња - секој слој со 60 TPI - труп ја покрива целата гума и го прави вистински бастион против урбаниот детритус. Надворешните странични allидови на гумата се засилени со ткаенина Дураскин, обезбедувајќи уште поголема сигурност, бидејќи обвивката е толку добро заштитена. Гумите на хардшел се предводник на отпорни на пункција меѓу тркачките гуми - произведени исклучиво во Германија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди