.

.

New
6 пакувања Спортски опсези компатибилни со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm за мажи, меки силиконски водоотпорен замена за замена за IWATCH Bands Series 8 7 6 5 4 3 2 1 SE/Ultra, Nike

6 пакувања Спортски опсези компатибилни со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm за мажи,

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Орибеар е специјализирана за дизајнирање и производство на ленти за часовници , Тимот за дизајн е составен од дизајнери со различни бои на кожата и родови и континенти Ние го комплетираме дизајнот на производи заедно со идејата да им донесеме на клиентите поудобен живот. Нашите производи се испорачуваат со логистика, нудејќи најбрза испорака и најсигурна услуга. Oribear Watch Band компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm. Затворање на тока. 【Компатибилен модел】 Oribear Sport Silicone Bands компатибилен за Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, серија 8 , Серија 7, серија 6, серија 5, серија 4, серија 3, серија 2, серија 1, Apple Watch Band Ultra/SE . Најк+ сите различни стилови. Нашите ленти за паметни часовници работат со сите верзии на Apple Watch. 【Премиум мек силиконски материјал】 Нашите ленти за i Watch за жени и мажи се изработени од одличен квалитетен мек силикон, спречува кожата од иритација. Нема избледени, удобни допири, слободни вашите зглобови. 【Ecurity & Easy за инсталирање】 Нашите опсези на Apple Watch Sport доаѓаат со часовници на двата краја, кои се заклучуваат на интерфејсот за гледање точно и безбедно. Бака е изработена од надграден не'рѓосувачки челик, кој совршено го решава проблемот со 'рѓата на каишот. 【Одлична вредност за 6 различни бои】 Нашите комплети за ленти со Apple Watch доаѓаат во пет убави и модерни бои, персонализирајте го вашиот паметен часовник за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот. Исто така е прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели за време на свадбата, забавата, празникот, роденденот, годишнината, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл. Било какви проблеми во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа. Затворање на тока. 【Компатибилен модел】 Oribear Sport Silicone Bands компатибилен за Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, серија 8 , Серија 7, серија 6, серија 5, серија 4, серија 3, серија 2, серија 1, Apple Watch Band Ultra/SE .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди