.

.

New
Whysfx тревник светла на отворено светло модерни алуминиум водоотпорни IP54 пејзажни светла Градина LED 110V 220V Двор пејзаж тревник светло тревник светилка

Whysfx тревник светла на отворено светло модерни алуминиум водоотпорни IP54 пејзажни светла Градина LED 110V 220V Двор

DEN 5320.48

Тековен
Во продавницата

Додадете мистериозна атмосфера во вашата градина или двор Елегантен : Погоден за која било патека. Украсете ги патеките, тротоарите, градинарските патеки, палубите и патиштата во вашиот дом. Може да создаде добра атмосфера. Ова е добар подарок за градина. Покрај тоа, тоа е одлична декорација за вашиот двор и идеален подарок за пријателите. Меката, не-гарнарна светлина ви дава чувство како сон. Во вечерните часови, уживајте во светлината и со семејството и пријателите и почувствувајте ја убавината и среќата на животот. Може да ја украсите вашата градина многу добро. Направете ја вашата градина!. Без оглед на вашиот режим на транспорт е возење или одење, оставете го осветлувањето на оваа светлина на соларното растение да ве води! Параметрите на производот Тип на светлина : COB 10 W/COB 20 W/GU10 WARDEROOF Оценка : IP54 INPUT : 110-265 VCOLOR ИНДЕКС : 80 LAMP Тело материјал : Умира -CAST Алуминиум + Температура на другикот : 3000k (стандардна вредност).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди