.

.

New
RV77 За еднократна употреба за масажа за масажа, 100 парчиња за еднократна употреба корица за кревет, листови за масажа, чаршафи за постелнина, филм за восочување на са?

RV77 За еднократна употреба за масажа за масажа, 100 парчиња за еднократна употреба корица за кревет, листови за

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Еколошка и издржлива : Одлична оценка 100% нова, не-рециклирана пластика многу издржлива за да издржи RIP/солза од движење, дополнителна густа торба за супер должност за движење Водоотпорен и испоротник : Тој е водоотпорен, отпорен на масло, хигиенски и обезбедува добра дишење. Преклопување на единечен лист, рамен и нелеплив, чувајте го софата, каучот, креветот, бирото, столот како ново. Преносно : Многу лесни, дише, но силни листови за еднократна употреба, може ефикасно да избегне вкрстено загадување, да биде побезбеден. Тие се исто така преносна големина и погодни за терапевти за масажа кои треба многу да патуваат до домовите на своите клиенти. Висок квалитет : Направено од пластичен материјал, тој е без вкус, професионално дезинфицирани и нема иритација на кожата. Апликација : Дизајн за употреба со табели во стил на масажа, кревети во болници или салон и така натаму. Погодно за чистење, покривање на нечистотија, украсување и така натаму. Еколошка и издржлива : Одлична оценка 100% нова, не-рециклирана пластика многу издржлива за да издржи RIP/солза од движење, дополнителна густа торба за супер должност за движење. Водоотпорен и испоротник : Тој е водоотпорен, отпорен на масло, хигиенски и обезбедува добра дишење. Преклопување на единечен лист, рамен и нелеплив, чувајте го софата, каучот, креветот, бирото, столот како ново. Преносно : Многу лесни, дише, но силни листови за еднократна употреба, може ефикасно да избегне вкрстено загадување, да биде побезбеден. Тие се исто така преносна големина и погодни за терапевти за масажа кои треба многу да патуваат до домовите на своите клиенти. Висок квалитет : Направено од пластичен материјал, тој е без вкус, професионално дезинфицирани и нема иритација на кожата. Апликација : Дизајн за употреба со табели во стил на масажа, кревети во болници или салон и така натаму. Погодно за чистење, покривање на нечистотија, украсување и така натаму. Карактеристики : -Направено од пластичен материјал, тој е без вкус, професионално дезинфициран и нема иритација на кожата .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди