.

.

New
Goo -ki Елегантно злато кравјо цртање на цинк легура на кабинетот - Центар за единечни дупки со модерна луксузна кора од луксузни текстури за текстура, влечете хардвер

Goo -ki Елегантно злато кравјо цртање на цинк легура на кабинетот - Центар за единечни дупки со модерна луксузна

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Она што ќе го добиете : Секој пакет содржи 6 рачки на кабинетот, и секоја рачка вклучува 2 завртки за монтирање (стандардна завртка од 1 '') и плус две пакувања на отцепена завртка за да се осигурате дека секоја рачка на кабинетот на Goo-ki може да се монтира во најразлични Кабинет Цврста и издржлива : Оваа рачка на кабинетот Goo-ki е изработена од чиста кожа и легура на цинк, елегантна и издржлива, има силна отпорност на корозија, отпорност на абење, без бледнее и без 'рѓа. Современ стил : Елегантен дизајн на мајсторот и намерна форма на изразување му даваат на Cowhide неочекувана текстура на металот. Уникатната структура на коси сечење го отсликува цврстиот и моќен изглед. Широко користени : Рачките на кабинетот на Гоо-Ки се елегантни во дизајнот, високите материјали и врвната занаетчиство, кои можат да бидат совршено погодни за гардероба, полици, шкаф, кабинет за чевли, врата од мебел, вино за вино. Оставете го вашиот мебел да го прикаже луксузниот стил. 100% задоволство на клиентите : Со секое купување, ви е обезбедено задоволство од 30 дена или гаранција за враќање на парите. Ако не сте задоволни од набавката во кој било момент за време на вашето искуство, стапете во контакт со нас. Она што ќе го добиете : Секој пакет содржи 6 рачки на кабинетот, и секоја рачка вклучува 2 завртки за монтирање (стандардна завртка од 1 '') и плус две пакувања на отцепена завртка за да се осигурате дека секоја рачка на кабинетот на Goo-ki може да се монтира во најразлични Кабинет. Цврста и издржлива : Оваа рачка на кабинетот Goo-ki е изработена од чиста кожа и легура на цинк, елегантна и издржлива, има силна отпорност на корозија, отпорност на абење, без бледнее и без 'рѓа. Современ стил : Елегантен дизајн на мајсторот и намерна форма на изразување му даваат на Cowhide неочекувана текстура на металот. Уникатната структура на коси сечење го отсликува цврстиот и моќен изглед. Широко користени : Рачките на кабинетот на Гоо-Ки се елегантни во дизајнот, високите материјали и врвната занаетчиство, кои можат да бидат совршено погодни за гардероба, полици, шкаф, кабинет за чевли, врата од мебел, вино за вино.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди