.

.

New
Aexit 20 парчиња релеи M3 x 8mm Femaleенска нишка со двојни краеви со двојни краеви хексагонална компјутерска табла со релеи на орев пространа

Aexit 20 парчиња релеи M3 x 8mm Femaleенска нишка со двојни краеви со двојни краеви хексагонална компјутерска табла

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Име на производот : Спејт -хексагонален растојание; Големина на низата : M3 Femaleенски Севкупна големина (приближно) : 8 x 5mm /0.31 "x 0,2" (L*max.d); материјал : месинг. Боја : златен тон. Нето тежина : 20g. Содржина на пакетот : 20pcs x Standoff Hexagonal Spacer. Име на производот : Спејт -хексагонален растојание; Големина на низата : M3 Femaleенски. Севкупна големина (приближно) : 8 x 5mm /0.31 "x 0,2" (L*max.d); материјал : месинг. Боја : златен тон. Нето тежина : 20g. Содржина на пакетот : 20pcs x Standoff Hexagonal Spacer. Шестоаголни растојанија за стенд-навојни завртки од женски тип, со конструкција од месинг од златен тон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди