.

.

New
Кинтсуги-Ројал Спаркз

Кинтсуги-Ројал Спаркз

DEN 271.84

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМИНА : Висина 6,3 См Дијаметар 11,8 см ВКЛУЧЕНИ : А4 ПОСТЕР КАРТИЧКА & ЗЛАТО ТКАЕНИНА. ГРИЖА : НЕ КОРИСТЕТЕ ЗА ХРАНА / ЗЛАТНИОТ ХРОМ е многу чувствителен, ве молиме не го гребете. НЕ мијте со вода / КОРИСТЕТЕ СУВА КРПА за ЧИСТЕЊЕ. ГОЛЕМИНА : Висина 6,3 См Дијаметар 11,8 см. ВКЛУЧЕНИ : А4 ПОСТЕР КАРТИЧКА & ЗЛАТО ТКАЕНИНА. ГРИЖА : НЕ КОРИСТЕТЕ ЗА ХРАНА / ЗЛАТНИОТ ХРОМ е многу чувствителен, ве молиме не го гребете. НЕ мијте со вода / КОРИСТЕТЕ СУВА КРПА за ЧИСТЕЊЕ. Експрес испорака линк : " https : //amzn.to/2 Pm Oi B3 " / ГОЛЕМИНА : " Висина 6,3 См Дијаметар 11,8 СМ "/ ВКЛУЧЕНО : "А4 ПОСТЕР КАРТИЧКА И ЗЛАТНА ТКАЕНИНА" / ГРИЖА : "НЕ КОРИСТЕТЕ ЗА ХРАНА" / "ЗЛАТЕН ХРОМ е многу чувствителен, ве молиме не го гребете" / "не мијте со вода" / " Користете СУВА КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ "/ СТАНДАРДНА ИСПОРАКА : " 3-5 дена ВЕЛИКА БРИТАНИЈА " / "1-3 недели ЕУ" / "2-3 недели САД" / "3-4 недели Австралија И Канада" / " сите други земји 4 Недели или подолго ".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди