.

.

New
Налепница за мобилни телефони, водоотпорен метален талисман, за лаптоп воденботен скејтборд кацига DIY подароци благословени паста-кучиња

Налепница за мобилни телефони, водоотпорен метален талисман, за лаптоп воденботен скејтборд кацига DIY подароци

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Држете се до сите лаптопи, автомобил, мобилни телефони, случаи, тетратки, багаж, кутија, шкафчиња, врата или скоро за било што! Не остава остаток Тенок големина, светлина и доволно тенка што нема да го направи телефонот потежок, налепниците избегнуваат да имаат преголеми работи зад вашиот мобилен телефон кога ќе го ставите на маса, можете да го земете каде било. Овие решенија се полн метален материјал, нашиот метален декларација не е лесен за изгубен или скршен, може да трае долго време. Изгледа како еден од делот во вашиот мобилен телефон или лаптоп. Водано, сјајно и посветло. Налепниците за телефони со амајлија можат да донесат среќа, да го благослови мирот, сè оди добро. Покровител на Зодијакот : Зајак : Манџушри; Змија змеј : Самантабадра Бодисатва; Мајмун од овци : Големото сонце татагата; бик тигар : бодисатва на празнина богатство; стаорец : илјадници растителни авалокитивавара; коњ : махастамапрапта; пилешко : bùdòng míngwáng Куче : Амитаба. Држете се до сите лаптопи, автомобил, мобилни телефони, случаи, тетратки, багаж, кутија, шкафчиња, врата или скоро за било што! Не остава остаток. Тенок големина, светлина и доволно тенка што нема да го направи телефонот потежок, налепниците избегнуваат да имаат преголеми работи зад вашиот мобилен телефон кога ќе го ставите на маса, можете да го земете каде било. Овие решенија се полн метален материјал, нашиот метален декларација не е лесен за изгубен или скршен, може да трае долго време. Изгледа како еден од делот во вашиот мобилен телефон или лаптоп. Водано, сјајно и посветло. Налепниците за телефони со амајлија можат да донесат среќа, да го благослови мирот, сè оди добро. Покровител на Зодијакот : Зајак : Манџушри; Змија змеј : Самантабадра Бодисатва; Мајмун од овци : Големото сонце татагата; бик тигар : бодисатва на празнина богатство; стаорец : илјадници растителни авалокитивавара; коњ : махастамапрапта; пилешко : bùdòng míngwáng Куче : Амитаба. Зодијак покровителство на налепници на лаптопи за лаптоп во Буда, карактеристики на налепници на налепница 1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди