.

.

New
Викинг нема телефон за биро за биро - црвено

Викинг нема телефон за биро за биро - црвено

DEN 1119.84

Тековен
Во продавницата

Викинг електроника VK-K-1500 P-D без биро за биро-Црвена бела кутија Викинг електроника VK-K-1500 P-D без биро за биро-Црвена бела кутија. - Телефонска конфигурација на wallидот или бирото на викингирање со вграден рингер- може да се користи на аналогна порта PABX станица или стандардна CO линија за да примате повици.- Вграден во јачина на прилагодување на Ringer- без подлога за бирање- слух а.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди