.

.

New
Банербаз прилагодена ткаенина мрежа банер, 115 GSM полиестерска мешавина од ткаенина, рабови со грму

Банербаз прилагодена ткаенина мрежа банер, 115 GSM полиестерска мешавина од ткаенина, рабови со грму

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Прилагодување : Може да го прилагодите транспарентот со додавање на вашата слика за уметнички дела, лого или текст Материјал : Транспарентите за ткаенини се направени од 115 GSM висококвалитетна 100% ткаенина од полиестерска мрежа. Големина : Тие се достапни во повеќе големини (W x H во нозе) од 6 'x 4', 6 'x 3', 4 'x 3', 5 'x 3', 8 'x 5', 3 'x 2', 4'x 2 ', 6'x 2'. Печатење : Техниката за печатење со целосна боја 1440 DPI-боја, произведува лесна за читање и графики со висока резолуција. Употреба : Идеално за прикажување на рекламирање во затворен и на отворено. Опции за виси : Метални громи со рабовите на Хемед се достапни на аглите за лесно виси. Нашите транспаренти за ткаенини мрежи се направени од 100% ткаенина од полиестерска мрежа со 115 GSM графичка тежина. Може да го прилагодите транспарентот со додавање на вашата слика за уметнички дела, лого или текст. Нашите транспаренти за ткаенини мрежи се погодни за рекламирање во затворен простор и на отворено. Нашиот банер за ткаенини за ткаенини се карактеризира со лесен материјал што ги прави преносни и лесни за употреба и складирање. Техниката за печатење со целосна боја 1440 DPI-боја за печатење во боја ги испорачува острите слики со висока резолуција. Банерите за ткаенини мрежи се одличен начин да се привлече вниманието на луѓето што шетаат, ангажирајќи ги со вашиот бренд. Достапно е во повеќе големини (W x H во нозе) од 6 'x 4', 6 'x 3', 4 'x 3', 5 'x 3', 8 'x 5', 3 'x 2', 4 ' X 2 ', 6'x 2'.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди