.

.

New
Комплет за додатоци за розови биро, канцелариски материјали поставени за жени и студент, w/ножици, врзивно и хартиени клипови, главен дел, диспензерот за ленти, отст?

Комплет за додатоци за розови биро, канцелариски материјали поставени за жени и студент, w/ножици, врзивно

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

♥ Совршен сет : Канцелариски канцелариски канцелариски канцелариски сет изработен од висококвалитетен чист акрилен материјал и спреј боја не'рѓосувачки челик, сет за додатоци за розови биро вклучува занаетчиски ножици, диспензери за ленти, степлер, степлер, 1000 главни делови, пенкало за балпонт и исклучителна кутија за подароци, пакетот вклучува 7 Големи врзивни клипови, 15 мали врзивни клипови, 30 клипови за хартија и 20 пинови за притисок ♥ Цврсто и стабилно : кутијата за подароци е вградена со сунѓер за да се спречи да се носи и изгребан канцелариски материјал за време на транспортот. Дното на спојувањето и лентата за лента е дизајнирано со мека гумена анти-лизга, така што не мора да се грижите за гребење на работната површина. ♥ Елегантни и практични : Сетови за канцелариски материјали не се само елегантни во стил и исто така многу практични. Стилски и убав изглед осветли го вашето расположение, елегантната боја и дизајн ќе ја масат вашата работна маса луксузно, чисто, светло, релаксирачко расположение, тоа е добра декорација на вашата работна маса/маса. ♥ Лесно за носење : За ваша погодност за носење, ние ќе ви дадеме кутија и торба за тота, големината на пакувањето е 6,5in*6,5in*2.17in, мала во големина и мала во вселената. Така, можете лесно да го носите на училиште и канцеларија со вашата училишна торба за вашата дневна употреба. ♥ Изненадување на пакувањето : Канцелариски сет со прекрасна кутија, изгледа заслепувачки и благородно, овој елегантно дизајниран модерен додаток сет доаѓа во убави розови бои, погодни како подароци за пријатели, семејство, наставници, деца, девојки Идеален избор за подароци за канцелариски колеги. ♥ Совршен сет : Канцелариски канцелариски канцелариски во канцеларија, изработен од висококвалитетен чист акрилен материјал и спреј за бојата од не'рѓосувачки челик, сет за додатоци за розови биро вклучува диспензерот за ленти, степлер, степлер отстранувач, 1000 степени, пенкало со балпон и исклучителна кутија за подароци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди