.

.

New
USB C кабел 2pack 6ft 10ft Брзо полнење со долги C -тип на типот Телефонски кабел за Samsung A02S A11 A12 A21 A32 A51 A52, Galaxy S9 S10 S10E S20 S21 Fe Ultra, Забелешка 10 20 плус, LG Stylo 5 6 V40 v60 ThinkQ K51

USB C кабел 2pack 6ft 10ft Брзо полнење со долги C -тип на типот Телефонски кабел за Samsung A02S A11

DEN 111.84

Тековен
Во продавницата

【Компатибилен со】 : Работете со новите уреди за USB Type-C компатибилни со Samsung Galaxy S10 / S10 E / S9 / S8, Белешка 10 9 8 A10 E / A20 E / A20 / A20 S / A21 / A 21 S / A31 / A31 / A30 S / A40 / A40 S / A41 / A50 / A50 S / A51 / A71 / A71 5 G / A70 / A70 S / A60 / A80 / A81 / A90 / A91 LG Stylo 4 / Stylo 5 / Stylo 6 / G9 / v20 / V30 / V30 S Think Q / V35 / V35 Thinq /V40 /V40 Thinq /V50 /V50 Thinq /V50 S Thinq /V60 Thinq /Q и друг уред со кабелски уред со USB тип Ц0 Брза синхронизација на податоци и полнење】 : Поддржува безбедно полнење со голема брзина (5 V/3 A) и брз трансфер на податоци (480 Mbps). Во согласност со верзијата за спецификација на USB Type C 1.1, 56kilohm, што обезбедува безбедно полнење со максимум 3,0 A. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : : 10ft Поддршка 2.4a 、 6ft Поддршка 3а. 【Последни 10x посилни и совршени】 : Објавено со тројно плетенно најлонско влакно, што го прави да има одличен имот против твита и абразија. Овој кабел за USB тип Ц може да издржи најмалку 7.000 циклуси на тест за свиткување од 90 степени. Идеално за вашата тешка дневна употреба. Со должината, можете да легнете на каучот или софата и да ги користите вашите уреди додека се полнат во исто време. 【Сертифицирана безбедност и обезбедување на висок квалитет】 : Овој USB-C кабел има електронски сертификати за безбедност кои се во согласност со соодветните стандарди, немате потреба воопшто да се грижите за овој квалитет на кабелот. Надградена 3Д алуминиумска конектор и ексклузивна технологија за ласерско заварување, што може да обезбеди металниот дел да не се пробие. 【Гаранција】 : Ние го нудиме овој најлон плетенка USB 2.0 тип-кабел со 18-месечна гаранција и 24/7 услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. 【Компатибилен со】 : Работете со новите уреди за USB Type-C компатибилни со Samsung Galaxy S10 / S10 E / S9 / S8, Белешка 10 9 8 A10 E / A20 E / A20 / A20 S / A21 / A 21 S / A31 / A31 / A30 S / A40 / A40 S / A41 / A50 / A50 S / A51 / A71 / A71 5 G / A70 / A70 S / A60 / A80 / A81 / A90 / A91 LG Stylo 4 / Stylo 5 / Stylo 6 / G9 / v20 / V30 / V30 S Think Q / V35 / V35 Thinq /V40 /V40 Thinq /V50 /V50 Thinq /V50 S Thinq /V60 Thinq /Q и друг уред со кабелски уред со USB тип Ц.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди