.

.

New
Bizen Kikuwari 2.2inch Sake Cup Црна керамика направена во Јапонија

Bizen Kikuwari 2.2inch Sake Cup Црна керамика направена во Јапонија

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Bizen Kikuwari Sake Cup Бојата со седиште е црна. Материјалот е керамички. Големината е W2. Кога сакате друга чаша за саке, пребарувате-Watou. Не : машина за миење садови Да Да : Микробранова бр : Орна. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Испраќам производ кој е помалку од 99 долари во сал или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена) и повеќе од 100 долари во EMS или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). Bizen Kikuwari Sake Cup. Бојата заснована е црна. Материјалот е керамика. Големината е W2. Кога сакате друга чаша за саке, Пребарувате-Watou. Не : машина за миење садови Да : Микробранова бр. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Јас го испраќам производот кој е помалку од 99 долари во SAL или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена), а повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). Bizen Kikuwari Sake Cup. Бојата со седиште е црна. Материјалот е керамика. Големината е W2. Кога сакате друга чаша за Саки, пребарувате-Watou.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди