.

.

New
Г-дин Шилд [3-пакет] дизајниран за Huawei Watch GT 3 Pro [само 46мм] [Темпречено стакло] Заштитник на екранот [0,3мм Ултра тенок 9H тврд 2,5Д круг на работ] со замена на животниот век

Г-дин Шилд [3-пакет] дизајниран за Huawei Watch GT 3 Pro [само 46мм] [Темпречено стакло] Заштитник на екранот [0,3мм

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Забележете : Заштитник на екранот одговара за [само верзија 46мм], нема да одговара за верзија од 43мм Од гребнатини до капки со големо влијание, вие сте заштитени со г -дин Шилд HD чисто балистичко стакло. Цврстина на површината 9 H - многу издржлива и отпорна на гребење. Прецизно ласерско исечено калено стакло направено со полирани, заоблени рабови. 99,99% HD јасност и точност на екранот на допир. Забележете : Заштитник на екранот одговара за [само верзија 46мм], нема да одговара за верзија од 43мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди