.

.

New
レイ・アウト распоред iphone 3g / 3GS ДРЖАЧ СЛУЧАЈ / Морнарица Rt-P2LC3/N

レイ・アウト распоред iphone 3g / 3GS ДРЖАЧ СЛУЧАЈ / Морнарица Rt-P2LC3/N

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Компатибилни модели : i Phone 3 G/3 GS Тип На Случај : Кожа. Материјал : Синтетичка кожа. Компатибилни модели : i Phone 3 G/3 GS. Тип На Случај : Кожа. Материјал : Синтетичка кожа. Кожна Јакна Од типот држач за IPHONE 3g Серија (3 G, 3 GS) ова е кожна јакна од типот на држач изработена од мека кожа. Внатрешната површина е четкана за да се спречат гребнатини на телото. Доаѓа со појас за да спречи паѓање. Еластичните страни ви овозможуваат да ја ставите јакната од школка во јакната додека ја носите. Во прилог на удобен држач за картички, тој е опремен со карабински појас и прстен за рака.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди