.

.

New
Mou 2pir на хардверски рачки, рачки за фиоки, рачки за плакари, рачки на ТВ-кабинети, стилски златни рачки за бакар, рачки со двојни дупки

Mou 2pir на хардверски рачки, рачки за фиоки, рачки за плакари, рачки на ТВ-кабинети, стилски златни

DEN 367.84

Тековен
Во продавницата

Идеални хардверски производи за кујнски ормани, ТВ ормани, врати/фиоки за кабинети, фустани за спални соби и сите простории Материјал : легура на цинк (издржлива), Површински третман : Висококвалитетен третман со злато од бакар од бакар (убава). Тежина : 55 Gx4; Должина : 105мм; висина : 27мм; растојание од дупка : 96 мм. Стил : Современи елементи, геометриска графика, нов кинески стил, сомнителни графики, исклучителни рачки, златни рачки со двојна дупка. Интимен потсетник : За да ја ажурирате рачката, внимателно прочитајте ја големината на производот. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви служиме сесрдно!. Идеални хардверски производи за кујнски ормани, ТВ ормани, врати/фиоки за кабинети, фустани за спални соби и сите простории. Материјал : легура на цинк (издржлива), Површински третман : Висококвалитетен третман со злато од бакар од бакар (убава). Тежина : 55 Gx4; Должина : 105мм; висина : 27мм; растојание од дупка : 96 мм. Стил : Современи елементи, геометриска графика, нов кинески стил, сомнителни графики, исклучителни рачки, златни рачки со двојна дупка. Интимен потсетник : За да ја ажурирате рачката, внимателно прочитајте ја големината на производот. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви служиме сесрдно!. Име на производот : Геометриски фигури, нов кинески сомнителен дизајн на модели, рачки за фиоки, украси на продавници, домашни плакари, фиоки за облекување Тежина : 55 Gx4 Должина : 105мм Висина : 27мм Дуна : 96 мм Материјал : легура на цинк (трајно), третман на површински третман : Површински третман : Спецификација на злато со високо квалитетен бакар со четкано од бакар (убава) : За погодност, вклучени се завртки. Вклучените завртки се најпогодни за обични врати од кабинетот и фронтови за фиоки, треба да се подготват специјални завртки за предности : Едноставни и убави, идеални хардверски производи за кујнски ормани, ТВ плакари, врати/фиоки за кабинети, гардероби за спални соби и стил на сите простории : Модерно Елементи, геометриска графика, нов кинески стил, сомнителни графики, исклучителни рачки, златни двојни дупки се ракува со интимен потсетник : За да ја ажурирате рачката, внимателно прочитајте ја големината на производот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди