.

.

New
Завртете ги CCTV камерите делови од месинг за месинг хексагонален растојание M2X12+3mm 100 компјутери

Завртете ги CCTV камерите делови од месинг за месинг хексагонален растојание M2X12+3mm 100 компјутери

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Снабдување со DIY : обработка на дрво Стил на погон : Хекс штекер. Материјал : месинг. Тип на завртка : 1. Стил на глава : шоу за врски. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Стил на погон : Хекс штекер. Материјал : месинг. Тип на завртка : 1. Стил на глава : шоу за врски. Име на производот затегнување на хексагонална големина на Spacegonthread Големина M2 Машка до Femalemale Thread должина 3mmbody големина 12 x 3mm /0.5 "x 0,12" (L*D) Големина на надминување (приближно) 15 x 3mm /0,6 "x 0,12" (L*d) материјал за злато од злато од злато од злато од злато од злато од злато од злато од злато Спецификации на тонеит : ДИЈ Снабдувања : Дрво за обработка на дрво : Хекс штекерматеријал : Тип на месинг : 1 Стил на глава : Врска Шоу.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди