.

.

New
Vgeby антикорозија морски сидро прстен 304 не'рѓосувачки челик полиран изглед Силв чамци додатоци

Vgeby антикорозија морски сидро прстен 304 не'рѓосувачки челик полиран изглед Силв чамци додатоци

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

【Погодно за】 Металниот морски прицврстувач е погоден за сопственици на бродови или за оние кои работат на море и нуди одлични перформанси за да ви помогнат да ја лоцирате вашата точка на сидро 【Полиран третман】 Појавата на морскиот брод за прицврстување на бродот е полиран, удобен за допир, убава и издржлив. 【Отпорни на корозија】 морските прстени на сидро се изработени од не'рѓосувачки челик за одлична отпорна на корозија во околини на морска вода и долготрајна издржливост. 【Едноставно работење】 Металниот морски сидро прстен е едноставен и лесен за работа и не бара комплицирани процеси за употреба, заштеда на време и енергија. 【Преносен и компактен】 прстенот за сидро од не'рѓосувачки челик е компактен и не зазема премногу простор, што го олеснува чувањето и употребата. 【Погодно за】 Металниот морски прицврстувач е погоден за сопственици на бродови или за оние кои работат на море и нуди одлични перформанси за да ви помогнат да ја лоцирате вашата точка на сидро. 【Полиран третман】 Појавата на морскиот брод за прицврстување на бродот е полиран, удобен за допир, убава и издржлив. 【Отпорни на корозија】 морските прстени на сидро се изработени од не'рѓосувачки челик за одлична отпорна на корозија во околини на морска вода и долготрајна издржливост. 【Едноставно работење】 Металниот морски сидро прстен е едноставен и лесен за работа и не бара комплицирани процеси за употреба, заштеда на време и енергија. 【Преносен и компактен】 прстенот за сидро од не'рѓосувачки челик е компактен и не зазема премногу простор, што го олеснува чувањето и употребата. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за морски сидро Материјал : Список на пакети од не'рѓосувачки челик : 1 x прстен за морски сидро.

Останатите карактеристики

Item Type:
Marine Anchor Ring
Material:
Stainless Steel
Package List:
1 x Marine Anchor Ring :
Обновено

Слични понуди